KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15646112
nr 1564 6112
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, renar, numrerade 1/7, yttermått inklusive ram: 26x32 - 32x26 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:38:10
18/9 19:33:10
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad